Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Reggel minden előjel nélkül...

M€$ł€R kérdése:

Reggel minden előjel nélkül bedagadt a szemem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Reggel úgy ébredtem hogy be van dagadva a jobb szemem. Nem tudtam mit kezdeni vele, muszáj volt mennem egyetemre. Estig majdnem elmúlt de azért még látszik, és a szemem még mindig ugyanúgy fáj, mint reggel. Olvastam mindenfélét, hogy mi lehet a probléma de egyik verzió sem győzött meg. Se bőrpirosodás incs, se szemviszketés, simán csak tompa fájdalom, és még egy pici duzzanat. Van rá valami magyarázat vagy keressek fel mindenképp egy orvost?

2018. febr. 21. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem allergiától szokott bedagadni reggelre, nem jár viszkedéssel. De mondjuk, nekem a pollenszezonban. Viszont februárban virágzik a mogyoró, bármilyen hihetetlen. Barátomnak árpától dagadt meg egyszer a szemhéja.
2018. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyunak akkor szokott bedagadni a szeme, ha nagyon megerőlteti. Sokat olvas rossz fénynél, sokat gépezik, mobilozik, stb.
2018. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggelre is beduzzadt, tényleg ötletem sincs mi lehet.
2018. febr. 22. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm a tollra allergiás - gyerekkorában nem volt, vagy legalábbis minimális tünettel, huszonévesen jött elő nála.

Én biztosan elmennék egy allergia-vizsgálatra, h. biztosat tudjak. (Nálunk pl. ingyenesen van alkalmanként - nem tudom, másutt is így van-e.)

2018. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy allergia vagy esetleg huzatott kapot de szerintem menj el orvoshoz vele biztos ad rá valami szemcseppet vagy valami gyógyszert
2018. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!