Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések közül valaki...

Kontaktlencsések közül valaki segíteni? Hogyan történhetett? Hova tűnhetett? Kérdés lent👇

Figyelt kérdés
Sziasztok🦄 Az lenne a panaszom, hogy 2018. 04. 07-én kaptam a próbalencsém és még csak 3. nap volt a szememben. Ma reggel szépen betettem és semmi gondom nem volt, de este már éreztem hogy szúr, gondoltam már túl sokat volt a szememben kiveszem, de mikor kivettem egy darab hiányzott belőle /reggel semmi baja nem volt és nem is piszkáltam/. A kivételnél nem tudom elképzelni, hogy elszakadhatott, mert utána nem találtam az asztalon, a kezemen, a szememben, sehol sem /nem körömmel szedtem ki/. Nem tudom elképzelni hova tűnt, de a másik kérdés: hogyan szakadt el? Kérlek segítsetek, anyukámmal nem tudjuk hogyan történhetett. 🤔🤨🙄😶🙃 13/L

2018. ápr. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, ez előfordul, akármitől sajna :(

Esetleg attól hogy még nem elsőre tudod kiszedni hanem sokszor próbálkoztál és ezért sérült?

Azt is el tudom képzelni, hogy próbalencse, és ezért talán silányabb minőségű és könnyen elszakad...

A szemedben biztos nem maradt, azt éreznéd.

Nekem napilencsém van mondjuk, nem havi, de erre tudok gondolni.

2018. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.válaszoló:Talán másodjára sikerült kiszednem. Az is előfordulhat,hogy már az Ofotértben megsértettem a lencsét egy nagyon picit? Ott legalább 1-1,5 óráig nyúztam szerencsétlen lencsét... Anyukám holnap telefonál,hogy adnak-e egy másikat, ha meg nem akkor így jártunk és egyből fizetünk:/. És köszi,hogy próbálsz segíteni:)
2018. ápr. 9. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Adni fognak másikat ne izgulj :)

Nekem fél éve van lencsém, nagy körmöm van (és azzal veszem ki 😂) és mégse szakadt még el.

Szerintem a lencse márkájától is függ, hogy mennyire könnyen szakad. Nekem Biofinity van, az nem olyan nagyon vékony, így nem is szakad.

Szerintem az lehetett, hogy a próbánál sokat nyúztad, így már akkor is keletkeztek rajta apróbb sérülések, utána meg már elég könnyű elszakadnia.

2018. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!