Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések, ez mitől lehet?

Kontaktlencsések, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fél éve hordok havi kontaktlencsét, Biofinityt és azt vettem észre hogy felbontás után az első két nap tökéletesen látok vele utána viszont kicsit homályos és nem olyan éles. Biztos hogy nem a szememmel van baj, mert most nézettem meg és ugye az első napokban nagyon jó. Nem lehet hogy próbalencsét adnak el? Vagy mitől lehet ez?
2017. máj. 18. 18:14
 1/6 anonim válasza:
100%

Lehet hogy csak túl száraz, és szemcsepp kell, pl. a nagy melegben, szélben szoktam észrevenni hasonló jelenséget. Én néha ezért szemcseppezek. Ma én is homályosan láttam a strandon, aztán most már jó.

Ez csak tipp, nem biztos hogy ez a baj! Próbáld ki.

2017. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem tudom, de próbalencsevel is latsz egy hónapig.lanyom egyszer azt kapott ajandekba, mert varni kellett a rendesre.
2017. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Használok szemcseppet folyamatosan, de megpróbálom majd úgy, hogy cseppentek a belsejébe :)
2017. máj. 18. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy picit jobban megtisztítani, hátha úgy jobb lesz. Én is mindig letisztítom mikor beteszem, kiveszem, de nem mindig figyelek rá oda és előfordul, hogy picit homályosabban látok vele. Napközben is rengeteg minden rákerülhet pl. por, smink stb., ami nem feltétlenül látszik meg rajta, de attól még ott van és zavaró.
2017. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem megfelelően tisztítod, vagy nem megfelelő kontaktlencse tisztító folyadékot használsz!

én is ezt használom és az optifree express folyadék jó csak hozzá szerintem


[link]

2017. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és systane ultra szemcsepp, a többi nekem nem vált be
2017. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!