Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a teendő? Valami tipp,...

Mi a teendő? Valami tipp, házi praktika amivel meg lehetne ezt oldalni?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülyén hangzik, de biciklizés közben belemehetett valami a szemembe, nem vagyok benne biztos. Azóta néha előjön egy szúrú fájdalom a bal szemem környékén és kicsit véres is, bár ez (véres szemek) általában mindkét szememre igaz.



Problémám az, hogy Kínában nem szívesen mennék el kórházba. Válaszoakt előre is köszönöm!



2018. ápr. 26. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Jujj. Nekem ha belemegy valami a szemembe, akkor langyos vízzel szoktam kimosni, úgy, hogy odatolom a fejem a csap alá, és a szememet kinyitom és folyamatosan pislogok :D így kijön, ha valami a felszínen van. De lehetseges, hogy nálad esetleg a sok dorzsolestol stb már mélyebbre ment és emiatt te már nem tudod kimosni :/ amúgy Kínában nem.biztos, hogy belepislognék a csapvízbe, inkább egy mély tányérba önts azvanyvizet és abba pislogj. De ha nem segít, akkor egy két napon belül elmennek orvoshoz. Van biztositasod? Mert az visszafizeti az ellátás díjat.
2018. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínüleg hétvégén ez lesz a program, az orvos.. Biztosítás nélkül meg fel sem mertem volna ülni a repülőre! Azért köszönöm szépen a segítséget!
2018. ápr. 27. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!