Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott alkohol fogyasztás...

Túlzott alkohol fogyasztás esetén mi a teendő a mentők belekeverése nélkül? Akkor este/hajnalban és másnap reggel.

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam inni, de barátaimmal el szoktam járni bulizni. Egyre gyakrabban veszem észre, hogy túl sokat ittak, és szeretnék "segíteni" rajtuk. Tudom, az lenne a legjobb ha nem innának, de valami más tipp? Pl este/hajnalban ha látom nagyon kiütötte magát (kb alcohol mérgezés) akkor vigyem ki hideg levegőre és itassak vele vizet vagy mi? A másik meg reggel, miket tudnék nekik ajánlani? Gondolom sok víz megint? De valami személyes tapasztalat? Például csupasz kenyér vagy nem tudom...

19/F



2016. máj. 18. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tejsavas erjesztéssel készült savanyúság, legjobb a kovászos uborka és a leve.
2016. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Savas holmik gátolják a vér frissülését és a gyomorsavat erősítik , akár a tej és a szénsav . Sok víz , okádás , megint víz , amikor már nincs hányás akkor széntabletta . Aznap étel se kell , méz banán fanyar gyümölcs segít .
2016. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!