Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS! Kb egy egesz ejjel fent...

SOS! Kb egy egesz ejjel fent vagyok reggel osztalykirandulasom lenne mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van muszempillam es tegnap ugy ereztem h az szurja a szemem piszkaltam de nem tortent semmi most egesz ejjel szur aludni sem tudok konnyezik mint allat es meg ossze is ragad ha elalszok fel orara olyan mintha valami lenne benne de nincs benne semmi

2018. máj. 10. 03:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es kontaktlencses is vagyok
2018. máj. 10. 03:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Es kontaktlencseben alszol? :D Ha nem tudsz aludni, igyal egy kavet, aztan majd alszol a buszon vagy amivel mentek. 1-2 ora alvassal kibirod a napot.
2018. máj. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem alszom lencseben csak megemlitettem hatha az szamit valamit. 3 naposra mennenk szoval nem is az a baj hogy nem aludtam hanem azzal h nyitva tartanu is alig tufom a szemem ugy faj
2018. máj. 10. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!