Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencse tartóm kicsit...

A kontaktlencse tartóm kicsit nyitva volt, beleesett fejjel lefelé a mosdóba, szappanos vízbe. A mosdóba előtte felmosófej is volt. Belerakhatom a lencsét holnap reggel a szemembe?

Figyelt kérdés

A mosdóban most ejjel szappanos víz vokt (nem vokt bedugva a dugo, a hab volt ott + egy kis viz)


A tartora nem szoritottam rá a tetejét jol, de sztem nagyjábol jol ratekertem.


A mosdoban volt koszos felmosófej is (tul gyorsan takaritottam tegnap delutan es odapakoltam... az en hibam)


Utana szappanos viz ment csak a mosdógyakloba


Lehet baj?

Marmint ott volt du a koszos felmosofej, aztan csak kezet meg arcot mostam a mosdokagylo felett (szappanos viz ment csak ra)

A tok meg beleesett most ejjel


Nem tudom, ha nincs túl jol raszoritva a fedel akkor is belemehetett szappanos viz a tokba?


Fejjel lefelé esett bele


1-1 db lencsem van meg ezeken kivul (elore kell rendelni, 1 dobozban 6-6 db van)

Es jan 10.en tettem be ezt a mostanit, ami miatt aggodok


Szerintetek beletehetem holnap a szemembe?

Leoblitettem a lencset oldattal, meg most benne van egy uj, tiszta tokban.


Szerintetek?

23/l



2018. jan. 16. 01:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Havi lencsem van ezert kerdem

Mert 5 napja lett beleteve...


Es ezen kivul csak 1-1 dbom van


Vagy ne kockaztassak es inkabb rakjak be ujat?

2018. jan. 16. 01:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak siman beleesett volna szappanos vízbe vagy a mosdóba, akkor azonnali leöblítés után én betenném, de így semmiképpen, hogy a koszos felmosófej is ott volt. Legközelebb óvatosabban, ne kockáztass egy csúnya gyulladást vagy irritálóciót emiatt (mondom ezt úgy, hogy én is kontakt lencsét használok).
2018. jan. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jav: irritációt. Autocorrect. :)
2018. jan. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!