Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Műthető a szemem +5ös diopriáv...

Műthető a szemem +5ös diopriával? (Cilinderes)

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel szemklinikák oldalán elérhető alkalmassági tesztet. Én elvégeztem, a végén adnak egy előzetes kalkulációt, hogy mit tudnának vállalni, hogy nézne ki a szerződés, amit adnak ilyen paraméterekre.

Az én 6-os szememet nem vállalták volna, csak másfél dioptriáig feljavítani, aminek nem lett volna sok értelme, én így le is mondtam a dologról.

2018. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
És milyen a cilinder? Írd már le konkrétabban... Eléggé határeset amúgy.
2018. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fel kell keresni egy profi szemészt.Lehetőleg olyat akiről valakinek már jó tapasztalata van.

Nézz szét az oldalakon, bizonyára sok véleményt/javaslatot találsz.

Pl. én is mondok egyet: Dr. Nagy Zoltán Zsolt professzor, Mária utcai Szemklinika


Elmondja az orvos a véleményét és mérlegelsz.

2018. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sasszemklinika honlapját nézd meg. lehet írni az e-mail címükre.Nagyon rendesek, hamar válaszolnak. Ha így kérsz időpontot akkor ingyenes a vizsgálat.

én most június 4.-én megyek megműtettni magamat. bár én minuszos vagyok. - 6 és -7. és cilinderes rendesen.

2018. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja aki azt írta h -6 -os.

a sasszemklinikán műtenek -7 -10 és még -12-es látásút is úgy műtöttek, h nem kellett többé a szemüvegük. kérdezd meg te is őket, ha még érdekel a dolog.

2018. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kfulopke válasza:

Kedves Kérdező!

Attól függ, hova mész és mennyit szánsz rá időben és pénzben.

Vannak szemklinikák, sok mindent vállalnak. Érdemes ismerősöktől utánakérdezni, kit ajánlanak. Mégis a szemedről van szó...

Sok kitartást kívánok hozzá!

2018. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kfulopke válasza:
A fülem hallatára Pesten a Sashegyi magánklinikát javasolták. De persze a doki se mindegy. Ki mennyi ideje műt milyen sikerrel, aznap milyen lábbal kel, hány betege van stb.
2018. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!