Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Edzés után megfájdult a szemem mitől lehet?

Csak a jobb szemem fáj/húzódik és annak is az alsó és (kevésbé) hátsó részén. Lehet butaság, de mintha maga az ér/erek is fájna(nak) ami arra van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fájdalom, szem, érdekes

máj. 22. 15:41  Privát üzenet  

A válasz
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Nem butaság. Menj el szemészetre, lehet magas a szemnyomásod (ez nem egyenlő a vérnyomással), ezt glaucomának hívják, köznyelven talán zöldhályogként ismered, de szeminfarktusnak is szokták nevezni. Ez amúgy nem vicc ne vedd félválról, a glaukómás roham egy nap alatt megvakíthat

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 24. 03:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bent van a kontaktlencsém, nagyon könnyezik a szemem és alig látok meg felnézni is nehéz. Valamit rosszul csinálok vagy az elején mindig ilyen?
Műthető a szemem +5ös diopriával? (Cilinderes)
Ma voltam eloszor szolizni es megfajdult a szemem mert nem adtak a szememre vedot, azt mondta nem tudja hol van nem lesz tole bajom ha igy nem teszek vedot a szememre. Ha...
A kutyám megnyalta a szemem, mos megfájdult és nem tudom teljesen kinyitni. Ez baj?
Lehet allergiám van? Viszket a szemem és ha vakarom még jobban viszket. Tüsszögök is. Voltam orvosnál, de ő azt mondta be van kicsit gyulladva mind a kettő és aditt...
Mitől van az, hogy a szemem van amikor egesz sötétbarna de van amikor vilagoszöldesbarna?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!