Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ugye jól döntöttem? Műtét...

Ugye jól döntöttem? Műtét igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni. A kislányomat 2 éve már műtötték kancsalság miatt most újra kell mert még mindig nem az igazi. Várhattunk volna még vele, de szeptembertől iskolás lesz és azt mondta a doktornőnk, hogy még suli előtt jobb lenne ha túl lennénk rajta. Nem mindig látszik neki, de ha nagyon figyel valamit és elfárad a szeme akkor igen. Ma megkaptam a kedves ismerősömtől, hogy jól át gondoltam az újabb műtétet mert ő biztos nem vinné a gyerekét. Most teljesen kivagyok az is eszembe jutott hogy nem viszem.

2018. máj. 24. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A látásproblémát korrigálni KELL.

Ez nem népszavazás kérdése.

Ha műtéttel lehet végleges és jó megoldást összehozni, akkor azzal.

(40 éve vagyok szemüveges)

2018. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Partszélről beugató ismerős inkább törődjön a saját dolgával.


Helyesen döntöttél, a látásproblémákat rendezni kell. Az orvos ért hozzá, hogy ezt az ő esetében hogyan lehet megoldani, műteni kell vagy takarni vagy bármi mást tenni vele. Én mindenképpen az orvosra hallgatnék ebben az esetben.

2018. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy jöttmentnek hiszel mint az orvosnak? Gratulálok...
2018. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Persze azt írtam hogy nem viszem de persze hogy igen csak fèlek
2018. máj. 24. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ma megkaptam a kedves ismerősömtől, hogy jól át gondoltam az újabb műtétet mert ő biztos nem vinné a gyerekét."


Ez a világ legegyszerűbb kérdése, nyugi. Jól átgondoltad? Igen, azért döntöttél úgy, hogy az orvosra hallgatsz. Nem hasraütésszerűen kell az ilyesmi eldönteni, az orvosi gyakorlatok komoly tudományos kísérletekre alapulnak (legalábbis jó esetben, sajnos egy-két dolog elég lassan gyűrűzik be a gyakorlatba). Érthető, hogy félsz, hogy zavar, hogy a műtét kellemetlenséggel jár a gyerekednek stb, de erősítsd meg a lelked és ne bíráld felül a jól megalapozott, meggondolt döntésedet, amikor már nem tudsz értelmesen gondolkodni, mert elönt az aggodalom.


Szóval nyugodj meg, minden rendben lesz, és ezt sugározd a gyerek felé is.

2018. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm pont erre a válaszra van szükségem
2018. máj. 24. 19:19
 7/7 anonim válasza:
Hagyan zajlik egy kancsalság elleni műtét?
2018. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!