Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Minden nap bevérzik és/vagy...

Minden nap bevérzik és/vagy bepirosodik a szemem?

Figyelt kérdés
.hol ez hol.nem válladékozik meg semmi.azóta van ez mióta új szemüvegem van.fáj a szemem körül is,de már kétszer voltam szemészeten és nem találtak semmit csak h szemszárasság.de a szemcsepp sem múlassza el.nagyon félek h nem e zöldhályog de mindkétszer normális volt a szemnyomás.erős rövidlátó vagyok egyébként.mit tegyek hogy ne legyen ez mindennap?? már nem merek belenézni a tükörbe

2018. máj. 28. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz a szemüveged ezért a szemed erőlködik.
2018. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem hisztamin-intolerancia okozta, hogy folyton száraz és piros volt a szemem. Azóta sok ételt kiiktattam, most már jobb a helyzet. De ha Nálad egyértelműen azóta van ez a probléma, hogy új szemüveged van, akkor nyilván az okozza, én nem törődnék bele, elmennék másik szemészetre.
2018. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!