Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit lehet tenni, ha az egyik...

Mit lehet tenni, ha az egyik szemlencsém feljebb van mint a másik, és a szemem folyton bevérzik?

Figyelt kérdés

Teljesen jól látok, de a jobb szememben a lencse feljebb van mint a balba, vagyis a bal teljesen normális, de a jobb olyan mintha fel lenne csúszva. Alul a fehér rész kilóg és kb. pont ennyivel van feljebb a lencse...

Voltam szemészeten, de azt mondták, minden rendben, de ott tulajdonképp csak a látásommal voltak elfoglalva, és erre azt mondták ne foglalkozzak vele, de képeken iszonyat zavaró, és nem tudok belenyugodni hogy nem egy probléma...

Emellett folyton bevérzik mindkét szemem de igazán azzal sem foglalkoztak, mert azt mondták a látásom jó.. folyton bevérzik, könnyezik, pedig használok műkönnyet amire szerintem szükségem nincs, de már nem tudom mit találjak ki. Allergiás nem vagyok... Bár nem hiszem hogy a szemlencse "felcsúszás" és a bevérzés összefügg, így két problémám is van sajnos..:(


2016. júl. 6. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!