Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik optikát ajánljátok?...

Melyik optikát ajánljátok? Szemészhez is menjek?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint egy éve voltam szemésznél. Távolra már jó pár éve nem látok jól, tavaly azt mondta a doki, hogy már közelre sem teljesen, de arra még nem kell szemüveg. Attól tartok, ha most csak optikába megyek, akkor majd mindenképpen rám akarják majd tukmálni a bipoláris lencsét, ami nem olcsó mulatság. Vagy ott az optikusnak nem ez a célja?

Illetve melyik optikát ajánljátok? Eddig a szüleimm választottak, de ezt már magamnak kell intéznem. Az Ofotért nem volt szimpatikus. A Vision Expresst gyorsank és korrektnek találtam, de ott is kisebb monológot kellett előadnom, mire felfogta a nő, hogy nem szeretnék új keretet vásárolni.

Fényre sötétedő lencsét szeretnék, ez árban kb. mennyi pluszt jelent? (Tudom, hogy a Google a barátom, de egy gyors kereséssel nem találtam semmi konkrétat.)


2018. jún. 9. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Bipoláris lencse? Az milyen? Taníts mester!
2018. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Multifokális lencsére gondoltam. De ha beírod a Googlebe, hogy "bipolar glasses", láthatod, hogy olyan is létezik.
2018. jún. 9. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Bifokáris lencsét, saját tapasztalatom szerint, nem tudom ajánlani, mivel nemhogy segítene, inkább zavar. Nem írod a korod, de tudnám ajánlani a kitartóan végzett szemmmasszázst és szemtréninget, ami elősegíti a szemizmok karbantartását.
2018. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*bifokális
2018. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Én csak egy véleményt hallottam róla, az illető nem tudta megszokni. De nem is próbálkozott, hagyta a fenébe pár óra után.
2018. jún. 9. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát te sem próbálkozz. Megspórolsz egy akás pénzt.
2018. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!