Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Külső jégárpa kb. mennyi idő...

Külső jégárpa kb. mennyi idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdődő külső jégárpa van a bal szemhéjamon felül. Igazából még csak felvan duzzadva, piros, és fáj. Ma voltam orvosnál, jelenleg szemcseppet és kenőcsöt használok rá. Ezelőtt soha nem volt a szememmel semmi probléma, nem értem, hogy ezt is mitől kaphattam... Vasárnap óta volt egy picit felduzzadva, de mára jött ki rendesen.

Akinek volt már jégárpája, nektek mennyi idő alatt jött helyre a szemetek?? Hétvégére van esély hogy meggyógyul?

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2018. jún. 12. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
hetvegere jónak kell már lennie!
2018. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez mindenkinél más, de ahogy az első válaszoló írta, hétvégére már helyre kell jönnie. Általában 2-5 nap alatt/között megszokott gyógyulni. Mivel még kezdődő, hamar visszahúzódik majd.
2018. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!