Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most akkor lassan gyógyul a...

Most akkor lassan gyógyul a szemem vagy az orvos hív vissza túl korán?

Figyelt kérdés
Pont egy héttel ezelőtt (csütörtöki nap volt) bementem az orvoshoz kötőhártya gyulladással. Felírt egy kenőcsöt és egy szemcseppet. Azt mondta hétfőn menjek vissza. Visszamentem és mondta, hogy még mindig piros. De már nem volt annyira feldagadva sem és mondtam, hogy nem fáj és szúr már annyira. Felírt egy másik szemcseppet és azt mondta ezt használjam és a kenőcsöt, csütörtökön pedig megint menjek vissza. Egy hibát elkövettem, hogy kedden nem használtam a kenőcsöt,de másnap mégis jobban nézett ki a szemem. Lejjebb ment a duzzanat még jobban, nem volt annyira piros sem. Szerda este újból kentem a kenőccsel, és ma reggelre megint kicsit feldagadt.. Ez a kenőcstől lenne? És a másik kérdésem, hogy most akkor gyógyul egyáltalán a szemem, vagy az orvos hív vissza túl korán? Mert én olyat is hallottam,hogy legalább vagy két hét mire tényleg meggyógyul. Holnap megint mennem kell. És még mindig piros és dagadt is. Most akkor megint jön még egy kör vagy a szemészeten kötök ki? Félek..Nem tudom mire számítsak. Esetleg az közre játszik abban, hogy lassan gyógyul..Hogy nem sok mindent csinálok? Azon kívül, hogy felállok enni,inni,takar1tani? Mert igazából lázas voltam. Tegnap múlt végre, de ma sem csináltam sok mást. A levegőre szoktam még kimenni rövid időre. Félek, hogy tényleg a szemészeten kötök ki...:(

#gyulladás ##kötőhártya ##gyógyulás
2016. júl. 6. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit az orvos előírt. És ne meditálj rajta. Nem véletlenül hív vissza gyakori ellenőrzésre. Úgy látom, ő jobban aggódik a szemedért, mint te
2016. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!