Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha nincs gond a szememmel...

CsAnita23 kérdése:

Ha nincs gond a szememmel akkor miért látok karikákat meg ilyen kis hosszúkás kukacszerű izèket a szemem előtt? Meg ilyen kis szikrapöttyöket?

Figyelt kérdés
Voltam szemèszeten ès minden oké. Annyit mondott hogy kissè száraz a szemfelszín. De ez így nagyon zavaró nekem :(
2018. jún. 26. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vény nélküli műkönny van szemszárazságra
2018. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Betegség,kiszáradás,aktiv sport,kevés folyadékbevitel,erősnapfény is okozhat szemszárazságot,látás rendellenességet.

Folyadékháztartására figyeljen oda,szemtorna,szemmaszírozás is használhat.

2018. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De a szemszárazság miatt láthatom ezeket a dolgokat a szemem előtt? Iszok napi 2-2,5litert
2018. jún. 26. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a szemeden látszik a szemszárazság, akkor egyéb helyeken is kevés a folyadék, amit beviszel. A szemszárazság után jönnek az ízületi fájdalmak, vesebajok..
2018. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szem előtt látott karikák, meg kukacuk az agyadnak a termékei. A szem nem lát, az csak közvetíti az agynak az ingereket. A fülzúgás sem a fülnek a baja, hanem az agynak a füllel foglalkozó részéé. Az előző lehet alacsony vérnyomás, magas vérnyomás, vese probléma. Ha "valóban" megiszod a 2,5 l. folyadékot, akkor meg kell keresni a bajt, mert a szemed jelez..meg az agyad is.
2018. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam koponya ct-n. Nem találtak semmit. Hát a vèrnyomásom az ingadozó
2018. jún. 26. 12:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Hasi uh-on is voltam. Vese rendben. Szabad hasűri folyadékot azt találtak
2018. jún. 26. 12:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne valami az agyammal akkor a ct kimutatta volna nem? Egyèbkènt a fülem is zúg.
2018. jún. 26. 12:19
 9/11 anonim ***** válasza:

A kis szálkák a csarnokvízben lebegő cuccok, azért látjuk néha hogy el is mozdulnak. Semmi teendő vele, ártalmatlanok.

A kis ezüstös szikrapöttyök szerintem akkor látszanak ha épp alacsony a vérnyomás.

2018. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is mindkettő jelentkezett. A szemész, és a fülész is azt mondta, hogy agyi a probléma, és nálam is volt CT is. Itt az eredmény: nincs eltérés. Így meg nem fognak nekilátni agyműtétnek. Vagyis maradok ahogy vagyok.
2018. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!