Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 4 hónapja enyhén KÁPRÁZIK A...

4 hónapja enyhén KÁPRÁZIK A SZEMEM. Mintha a szemembe vakuztak volna, éjszaka még zavaróbb. Mi váltja ki szerintetek, valamint hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Általában szemszárazság társul hozzá, valamint vérnyomás mérésekkor hoo magas, hol alacsony volt az érték, ebből adódóan vérnyomás ingadozásom lehet. Annyit tudni érdemes, hogy voltam mindendéle vizsgálaton MRI, Labor stb. És mindegyik eredménye negatív, tehát szemészetileg, valamint neurológiailag semmi bajom.

2018. júl. 9. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is, de hullámszerűen. Időről időre megjelenik. Én nagyon megijedtem. Amikor először úgymond kijött rajtam, pont dolgoztam. Irtó kellemetlen volt, mert olyan volt, mintha viz alatt lennék, és igen, ha becsuktam a szemem akkor is ott volt ez a folt vagy már minek nevezzem. Aztán elmúlt. Két hete újra előjött. Aztán átgondoltam, hogy mitől lehet ez. Mindkét esetben borzasztóan stresszes időszakon mentem át. Alig aludtam (heteken keresztül napi 2-3 órát), és sokat ültem a számitógép előtt. Én ehhez kötöm az egészet. Mihánt visszaálltam normális kerékvágásba, el is múlt.
2018. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!