Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Műthető a szemem? (! )

Műthető a szemem? (! )

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, mindkét szemem +2,25-ös, nem volt látás romlás az elmúlt években, nem cylinderes. Két helyre már jelentkeztem de onnan vissza utasítottak, mert, hogy elvileg nem műthető(...). Tudnátok esetleg, ajánlani olyan klinikát, ahol látásjavító műtétet végeznének el rajtam?

2018. júl. 9. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az orvosok szerint nem müthetö, akkor mit akarsz?

Jó esetben még x számú helyröl elküldenek, rosszabb esetben összefutsz egy nem elég lelkiismeretes orvossal, aki megmüti a szemed, és utána nagy valószínüséggel még kevesebbet látsz mint most, márha egyáltalán látsz még valaha is.

2018. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy romolna a szemem utólag, mivel plusszos. Azonban találkoztam olyannal, aki meg +3-as dioptriával rendelkezett és megműtötték:).
2018. júl. 9. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Fenykepezd le a vizsgalati lapot amit adtak. Gondolom pupillatgitasban tok mas a dioptriad.
2018. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!