Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi időbe telt míg feltudtá...

Mennyi időbe telt míg feltudtátok tenni magatoknak az első kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

mindig bele pislogok

úgyérzem soha sem fogom tudni feltenni

tapasztalatokat:)

köszi


2010. jún. 18. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hello

nem vok egy ügyes gyerek,

akár hiszed,akár nem,én összesen kb 6 órát szenvedtem vele:)

először 3 órát,aztán nem sikerült,mondta az orvos h mivel ilyen kitartó vok,ezért ad nekem mégegy esélyt és visszajöhetek 2 nap múlva,mert már záróra volt:)

2 nap múlva visszamentem fél 3kor ,és akkoris egy jó ideig bénáztam,már a szemész beküldött a raktárba hogy ott próbálkozzak mert közbe még voltak páciensek

és kb 5 órakkor vagy fél 6kor sikerült felraknom az első lencsét:)nekemis az volt a gond hogy egyből becsuktam a szememet,sokat szenvedtem vele,de a végén megérte,és már 1 év eltelt és a mai napig használom:)

Ha te is nagyon akarod,akkor előbutóbb sikerülni fog:)

sok sikert:)

15/F

2010. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
csak azért írok, hogy ne csak olyat olvass, hogy milyen sokáig tartott. én először tiszta gyomorideggel mentem oda, előtte majdnem egy hétig azon gondolkodtam, hogy hogyan fogom túlélni... túrkálni a szememben... a kivételről nem is beszélve.. attól jobban féltem, mert betenni oké, csak odateszed, de ahhosűz hogy kivedd, oda kell nyúlni rendesen. aztán az optikában 2.ikra sikerült betennem, talán egy perc se volt. mindenki el volt ájulva hogy deügyes vagyok. a kivétel kb 4edszerre jött össze. ez 3 hónapja volt, most már se a berakáshoz, se a kivételhez nem kell tükör se. bátornak kell lenni.
2010. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!