Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy sérült-e a kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Addig vizsgálgattam hogy találtam rajta egy kis "karcolás" szerű csíkot, ez már sérülésnek minősül?

Ha be van téve egyáltalán nem érzékelek semmilyen változást, teljesen normális. Egyszer leejtettem...

Ha esetleg tényleg sérült de nem érzékelek semmilyen változást hordhatom? Mi bajom lehet tőle?


2018. júl. 21. 15:41
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Szerintem a kezelőorvosoddal kellene ezt megbeszélni. Esetleg azzal a látszerésszel, aki készítette neked a lencsét.
2018. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Ha nem érzel semmit akkor hordd nyugodtan, nekem ezt mondta a doki amikor ilyen kis karcolást találtam a lencsén. Nem éreztem semmit, elhasználtam, nem lett semmi baj. Viszont ha szúr vagy kellemetlen akkor semmiképp ne használd. Én az ablak előtt szoktam nézegetni a fénybe tartva, még a sorozatszámot is ki lehet rajta olvasni.
2018. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az égvilágon semmit nem érzek szóval szerintem akkor elhasználom, gondolom nem ettől fog tönkremenni a szemem...

2018. júl. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!