Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire megbízható az E-optik...

Mennyire megbízható az E-optika.hu?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy optikából vásárolom a kontaktlencsémet, de ahogy néztem ezen az oldalon ugyanaz a doboz 3db Biofinity havi, tórikus lencse, ugyanazzal a dioptiriával, görbülettel 8 ezerrel olcsóbb! Most akkor vagy az optika teszi rá a saját hasznát vagy pedig ez a netes lencsének van kamuszaga,hogy ennyivel olcsóbb
2018. aug. 4. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem már tőlük párszor, minden oké volt.
2018. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már, semmi problémám nem volt, ugyanazt kaptam mint az üzletben. Az optika tesz rá pofátlanuk nagy hasznot. Pont a héten néztem: ofotértben 13 a lencsém, online 5200...
2018. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok bizonytalan mert jártam már úgy, hogy rossz volt az egész doboz lencse és cserélni kellett.....Netes rendelésnél ez nem tusom mennyire lenne kivitelezhető, optikában meg adnak próbalencsét ha új márkát kell kipróbálni. Persze attól még borzasztóan drága.
2018. aug. 4. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Netes rendelés esetén is cserélik a hibás terméket. Ha új fajta lencse kell akkor azt ugyanúgy tudod intézni az optikában, senki se fogja megkérdezni, hogy eddig hol vetted a régit. Amúgy sem végeznek minden vásárláskor szemvizsgálatot, évente egy kontroll a javaslat.
2018. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évekig tőlük rendeltem,soha nem volt semmi probléma.Kb 2 hónapja váltottam egy másikra:

[link]

2018. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!