Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » S. O. S SZEMÜVEG GOND!?

S. O. S SZEMÜVEG GOND!?

Figyelt kérdés

A SZEMÜVEGEM BELE ESETT A FORRO VÍZBE. AZOTA POCSÉKUL LÁTOK VELE. MÁR 1 ORA IS ELTELT. TÖRÖLGETEM MEG MINDEN.

TÖNKRE MENT?

MEGTUDJÁK CSINÁLNI A LENCSÉT VAGY VEGYEK UJAT? K@@@ DRÁGA VOLT 80 000FT.

MIT CSINÁJAK ÉS MIT CSINÁLNAK VELE?


GYORS VÁLASZTT SZERETNNÉK LÉCCI.

A LENCSÉNEK VAN BAJA NEM A KERETNEK. NEM TUDTAM H A FORRO VÍZ IS TÖNKRETEHETI.


LECSISZOLJÁK FINOMAN AMIT A VÍZ TÖNKRE TETT V TELJESEN UJAT KELL VENNEM?


SEGÍTSEN VALAKI ÉN NEM BÍROM, K@@@ DRÁGA VOLT.



2018. aug. 13. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Műanyag lencse mindenféle bevonattal, gondolom... Szerintem már eleget törölgetted... Majd az optikusnál megmondják, hogy mi legyen. Ha nem látsz vele, akkor úgyse úszod meg, hogy oda kelljen menned. Mindenesetre pénzt is vigyél...
2018. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg tönkrement. Vigasztalásként annyit tudok mondani, hogy keresd elő a papírjait, ha ilyen drága volt, lehet, hogy járt hozzá biztosítás, csak nem emlékszel. Illetve nézd át az összes biztosításod papírjait (pl. lakásbiztosítás, balesetbiztosítás), mert ha szerencséd van, van olyan konstrukció, amiben benne van. Ha nincs ilyen biztosításod, akkor sajnos csak az optikában tudják megmondani, hogy kisebb összeg fejében tudják-e javítani, vagy új lencse kell. Az ára biztosan nem lesz akkora, mint a komplett szemüvegé, mert ugye a keret rendben van.
2018. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát a keretet eleve nem ott vettem.

megvan a papírja természetesen.

dincs semmi biztosítás vagy egyéb rajta.

felhívtam ahol vettem, szerencsére felvette.

mondta h uj kell mert a védöbevonat sérülhetett.


egyszer a melohejemen tette tönkre egy munkatársam (id..i..o..ta)

és hiába picsogtam nem is írtak baleseti jegyökönyvet és így nem kaptam meg az összeget. és nem tom h van -e rá biztosítás.

,most a régebbi szemcsim van rajtam,de így se jobb. bovsi a roszz írásért. amugyis rossz helyen van a billentyü és a billentyü matrica.


azért kezd jobb lenni a látásom, mert szerencsére gyorsan alkalmazkodó vagyok.

2018. aug. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!