Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki égette már meg a...

Valaki égette már meg a szemét forro/meleg olajjal? Mi történt? Minden rendben volt végülis? Ettől még lehet vakulni? 😱

Figyelt kérdés
Forró volt az olaj(annyira azért nem, nem 100fokos)elfeledkeztem róla mikor beleraktam hirtelen a cuccot előtte lejjebb vettem a tüzet, és hirtelen egy nagyot froccsent, azzal a lendülettel gyorsan meg is fordultam, becsokott szemmel, kezemre, ruhára ment, de úgy éreztem hogy az arcom egyik felére, és csak a szemem sarkába, igazából nem bele a szembe, de nem vagyok benne biztos, gyorsan engedtem rá hideg vizet, mintha kicsit irritál a lenne, de az lehet a szsmfestektol is, meg látok!
2018. aug. 29. 19:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyilván meg lehet.
2018. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de engem most megtörtént esetek érdekelnének, és hogy hogyan mivel lehet enyhíteni, hogy ne legyenek következményei, illetve hogy voltak e komolyabb sérülések, következmények.
2018. aug. 29. 21:32
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha megégett volna a szemgolyód, akkor a kínok kínját éreznéd, mintha homok karcolná minden pislogásra, mozdulatra. Nekem sikerült egyszer egy izzó drótot beleszúrnom a szemembe. Egy hét kórház lett belőle, de megmaradt a látásom.

Szóval, ha belül nem fáj és látsz rendesen, akkor csak a szemhéjadat érte a forró olaj.

2018. aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!