Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel a 10. héten barnáztam,...

Mivel a 10. héten barnáztam, írt fel az orvosom Utrogestant napi 3X1-et. A 12. héttől kellett csökkentenem, ma kéne használnom az utolsó szemet. Akik használták, miután abbahagyták, minden rendben volt náluk?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudok erre sajnos választ adni mert hasonló cipőben vagyok mint Te!Ezért én is kíváncsian várom a válaszokat!Nekem még nem mondta a doki,hogy kezdjem el csökkenteni az adagot,de neked,hogy kellett?

De nyugodj meg biztos minden rendben lesz!!!!!Boldog Babavárást!:-)

2010. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, a 12. hétig napi 3X1 szemet használtam, utána 5 napig 2X1-et, és végül most csak napi 1 szemet használok. Azt mondta az orvosom, hogy ez a gyógyszer a sárgatestet támogatja, és a 12. héttől a méhlepény termeli a hormont, azért is nem kell tovább használnom az Utrogestant. Próbálok optimista lenni, de sajnos volt már néhány probléma az elmúlt 13 hétben.
2010. dec. 20. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hat hétig barnáztam,vérezgettem(5-11 hét),nekem is ekörül kellett abbahagynom,de nekem még volt a dobozban,én elhasználtam mindet,majdnem a 14. hétig,utána hál istennek nem volt semmi probléma.

Azóta már itt mosolyog az ölemben a kisfiam:)

Boldog Babavárást!

2010. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szednem kellett 2x1 szemet, majd 3 napig 1x1 szedtem, utána már nem nem lett semmi baj, minden ok volt.
2010. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anno 3x3-mal kezdtem, majd 3x2,3x1,amig el nem fogyott.Utána nem volt semmi problémám. Lombik miatt volt a nagyobb kezdődozis, majd a 9.héten bevéreztem (hematoma volt a méhbe). Azóta lasan 26 hósak az ikerfiaim.
2010. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!