Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléskor lett egy kis...

Tömegnöveléskor lett egy kis pocakom, étrendem rendben van, szemét kajákat nem eszem, cukros italokat meg nem iszom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tömeget növelni 2-3 hónapja, fejlődtem azóta erőben is szépen, és a karom is kezd vastagodni, a vállaim szélesedni, de a pocak az megnőtt picit, nem vészesen,de idegesít. Mit lehet ilyenkor tenni? Haskerékkel szoktam rá edzeni minden másnap 10-15 perceket itthon. (Konditeremben nem szoktam hasazni, a haskerék amúgy is kikészíti, másnap erős izomlázat érzek benne.) Köszi előre is!
2014. márc. 4. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Tömeget akartál növelni, nem? Sikerült? Sikerült. A tömegnövelés nem csak és kizárólag az izomtömegedet növeli, hanem a zsírt is.


Tökmindegy mit mókuskerekezel, attól a hasad nem fog eltűnni. Majd ha elkezdesz szálkásítani akkor.

2014. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem :) Mókuskerék, ez tetszett :D

És mikor ajánlatos elkezdeni szálkásítani? Mert még úgy vagyok vele, hogy minél többet szeretnék fejlődni, és majd utána.. Csak ugye akkor annál többet kell majd fogyni hasról, meg akkor mindenhonnan fogok leadni igaz? Izomból is pl.

2014. márc. 4. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor kezdj szálkásítani, amikor úgy érzed, hogy szeretnél szálkásítani. Vagy ha van edződ / tapasztaltabb haverod akkor hallgass rá.


A szálkásítás alapvetően a zsírt égeti le rólad. Az izomzatból ha jól tudom nem fogsz veszíteni (vagy csak keveset). Ezt én sem tudom pontosan.

2014. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!