Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » FOREVER LIVING PRODUCTS...

FOREVER LIVING PRODUCTS terméket szeretnék vásárolni egész pontosan Aloe Activator tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 01:26
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Megkérdezhetem mire kell?

Én inkább a Doterrát javaslom, sokkal jobb és hatásosabb.

2018. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Leginkább szem panaszokra, szemszarazsag stb..
2018. szept. 5. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Péntek óta kapható a megújult Activator.A régit valóban akár szembe (szemszárazságra is) belsőleg, vagy csecsemőknek is használtuk.Mielőtt az újat is ugyan úgy, ugyan azokra

ajánlanám előtte megkérdezem valamelyik orvos tanácsadónkat.A jövő héten lesz is egy rendezvény, ahol személyesen tudok valamelyikkel beszélni.Egy hét múlva már többet fogok tudni.Mindenképen azt javaslom, hogy célszerű a saját nevedre, a saját forever partneri kártyádra vásárolni.Ha gondolod, akkor szívesen segítek.

2018. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a kommented, mindenképpen várom a visszajelzésedet az új termékről! Elsősorban csak ki szeretném próbálni a termekéket mindenféle regisztráció és egyéb nélkül,kb 2 éve részt vehettem egy szűk 10 fős webinaron Gidófalvi Attila prezentálta a céget úgy tudom ő itthon a legjobb, szóval valamilyen szinten képben vagyok, hogy megy ez. Ha beválik a termék akkor beszelhetünk róla már amúgyis regóta foglalkoztat, hogy mi lenne ha..

2018. szept. 9. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen. Beszéltem egyik orvos tanácsadónkkal.Az új activator csak külsőleg a leírása szerint bőrápolásra használható, nem olyan sokrétűen, mint az elődje.

A Gidófalvi Attila egy profi hálózatépítő, gyémánt manager.Ő nagy részben külföldön építi az üzletét.Itthon az ő szponzora, Berkics Miklós gyémánt manager a legsikeresebb.

Jó gondolat foglalkoztat. A "mi lenne ha" eldöntésében sokat segíthet egy nagyobb nyilvános rendezvényen való részvétel is.Érdemes kipróbálni a termékeket.Ha több terméket ki szeretnél próbálni, akkor meg már érdemes beregisztrálva, a saját nevedre megvásárolni, mert úgy már kedvezőbben kapod meg és ugyan akkor semmiféle kötelezetséggel sem jár.Sok sikert!

2018. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok! Kicsit régi a kérdés de remélem választ tudok kapni a kérdésemre. Nekem is hasonló okokból, szembe lett volna szükségem újra az Activatorra. Pár éve teljesen elment egyik szememen a látásom, és hónapokig tartó hiábavaló kezelés után az Activator néhány hét alatt nagyon sokat segített. Most újra szeretném használni, és sajnálattal hallom hogy nem gyártják ugyanúgy. Nincs esetleg egy olyan Aloe termék amit lehet szembe használni?

Köszönöm a választ előre is.

2019. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mitől ment el a látásod?Megtalálták az okát?

Olyan nincs ami kimondottan szembe lehetne használni, csöpögtetni, de olyanok igen,amik belsőleg a szemet vitaminokkal, egyéb hatóanyagokkal táplálják, a szem romlását, a sárgafolt elfajulást lassíthatják.

Jobbulást!

2019. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Köszönöm a választ! Egy fertőzés miatt egy seb keletkezett a szememben ami rányúlt a látófelületre, ezt a sebet sikerült az Activatornak visszahúznia.

Utána nézek ezeknek a vitaminoknak, még egyszer köszönöm!

2019. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen.Ha segítség kell, akkor nyugodtan keress privátban.

2019. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!