Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sötét karika csak egy (bal)...

Zsinga kérdése:

Sötét karika csak egy (bal) szem alatt? Hova forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már nagyon régóta küzdök egy megoldhatatlannak tűnő problémával, sötét szürke karikás a bal szemem, nem számít mennyit alszom és mit használok rá képtelen vagyok eltűntetni, illetve halványítani. Sokan azt mondják öröklött betegség lehet, de egyik szülőmre sem volt ez jellemző, és ezt ki is zárnám, mert csak az egyik szemem alatt alakul ez a karika ki. Mindenképpen szeretném mostmár ezt a dolgot orvoshoz vinni, azonban nem tudom, hogy pontosan milyen orvoshoz kéne fordulnom. Másfél éve amikor már szintén küzködtem ezzel a problémával csak akkor még nem zavart ennyire vérvizsgálaton estem át, reménykedtem, hogy kiderül valami abból, de a vérképem teljesen normális volt, az értékek jók voltak. Szerintetek milyen orvoshoz kéne mennem először?

Köszi a válaszokat előre is.



2018. okt. 10. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A szívedet nézesd meg.
2018. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!