Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tényleg van olyan kontaklencse...

Tényleg van olyan kontaklencse amit nem kell kivenni egy hónapon keresztül? Színesben lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van, szerintem színesben is, de nézz utána :)
2010. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én a neten csak átlátszó változatban találtam Focus Night & Day néven.
2010. jún. 24. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapig éjjel nappal? :O Olyan tudtommal nincs. Amiről én tudok az max. két hétig lehet bent, de annál is azt javasolják, hogy legalább hétvégén egy pár órára vagy akár egy napra ne legyen bent. Szóval az is inkább egy hetes csak. Színesben meg csak napi van, amit reggel beraksz és este kiveszed. Nekem is olyan van és nincs belőle másik fajta.
2010. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek olyan van, hogy 2 évig használható, de 1 héten 1napra ki kell venni és szemüveggel pihentetni a szemet. én is ilyet szeretnék. szóval akkor biztos van 2 hetes is..
2010. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ismerősöd milyet használ?
2010. jún. 25. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan van amit egy hétig hordhatsz. (Acuvue Colours)

De nem hiszem el hogy éjszaka ne lenne fél perced arra hogy kivedd, reggel meg másik fél perced hogy betedd. És akkor vehetsz bármilyen színes havi lencsét. Egyébként is a színes lencsékben sötétben homályosan látsz, az sem túl kellemes.

2010. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez is tökéletes!Igazából csak azért kell ilyen mert mindíg elfelejtem kivenni és nagyon kellemetlen tud lenni ha benne alszok.
2010. jún. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!