Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől fáj és könnyezik, csak...

Mitől fáj és könnyezik, csak a jobb szemem, minden reggel ébredéskor?

Figyelt kérdés
Minden reggel szemfájdalommal ébredek, de csak a jobb szememben. Tompa szúró fájdalom és nagyon könnyezik. Olyan mintha lenne benne valami, de nincs. Kb. 1 óra után szemcsepp hatásásra enyhül, de nagyon fényérzékeny. Ha erős fény éri azonnal könnyezni kezd.Többször voltam orvosnál, de nem találtak benne semmit, kaptam kenőcsöket, de nem segített.
2008. nov. 5. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami allergia? Esetleg hason vagy oldalt fekve alszol a jobb oldaladon, és így a jobb szemedet jobban irritálhatja az ágynemű anyaga, vagy ki tudja mi. Vagy lehet, hogy maga a folyamatos nyomás zavarja.
2008. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszod. Nem vagyok alergis és "össze-vissza" alszom, ráadásul néha otthon, néha a páromnál.
2008. nov. 6. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez is a szemszárazság jele lehet használj vmilyen nedvesitőt pl. Artelac szemcseppet.
2008. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is elofordul elegge gyakran,amikor elalvas elott tv-t nezek,vagy szamitogepezek.Meglehet,hogy a jobb szemed gyengebb,igy faradekonyabb.
2008. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak egy tipp: Estére ragaszd le a jobb szemed, és ha reggel könnyezik és fáj, keress másik orvost. (Lehetőleg magánrendelőset)
2009. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!