Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szellemkép, kettős látás egy...

Szellemkép, kettős látás egy szemmel, mit tegyek? orvost tudnátok ajánlani esetleg műteni lehet? 28F!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve kezdődött a szellemkép látásom egy szemmel.Bővebben ha 3 méterre állok egy cigis doboztól és próbálom elolvasni a "dohányzás súlyosan károsítja" szöveget akkor az írás körvonalaiból többet látok például a 0,9,8,3 számokat nem tudom megkülönböztetni!Eleinte nappal ugyan olyan rossz volt mint most este,de mostanra nappal ugyanolyan jól látok a rossz szememmel mint a jóval, de estére már előjön!Függ a fényektől Led fénynél semmi bajom..

És az az elszomorító az egészben hogy ugyanezt a cigis dobozt ugyanazon fényviszonyok között egyik nap 3 méterről nem tudom leolvasni másnap meg már 6 méterről letudom!Két szemmel ha nézek jól látok de viszont érzem hogy a másik feszül és szenved.Voltam dokinál vizenyőt ödémát talált a szememben vízhajtó tablettával le lett szedve most már csak este látok szellemképesen!! Csináltattam MR felvételt neurológia labor belgyógyászat meg volt de nem találtak semmit(nem vagyok cukorbeteg)!A kérdésem az lenne hogy Magyarországon belül tudnátok ajánlani egy olyan orvost aki ezzel foglalkozik vagy csak profi legyen a szakmájában (Dr.Vámosi Péter) véleményt róla,esetleg valaki más Pesten?!A másik kérdésem az lenne hogy lehet-e ezt műteni és ha igen hol?A harmadik kérdésem hogy milyen vizsgálatokat érdemes még megcsinálnom?Köszönöm szépen hogy elolvastad a válaszaitokért is előre köszi!Írj nyugodtan bármilyen laikus válasz is legyen!Minden egyes napomat csak elkeseríti.. :( Bocsi a vesszők nélküli szövegemért! <3 Help me!



#kettős látás #szellemkép látás #egy szemmel
2018. nov. 1. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergiád van, és ödéma okozza. Gondolom fiatal vagy még, és nem lehet hályog, meg azt mondták volna. Valami gyógyszerallergia is okozhatja. Esetleg halra, halkapszulát ha szedsz arra is lehet. Allergia panelt csináltass! Nekem is van hasonló gondom. Vérnyomásod rendben van olyankor amikor rosszul látsz?
2018. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28 vagyok igen! :D Rendben,csináltatok.Neked milyen panaszaid vannak az allergia miatt? A vérnyomásom is tökéletes.Köszi a választ!
2018. nov. 2. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte ugyanez, szintén 2 éve kezdődött. Első körben semmiképp se keseredj el, lehetne sokkal sokkal rosszabb is. Örülj inkabb hogy látsz egyaltalan :) pajzsmirigyedet neztek? az is okozhat ilyesmit. Latogass meg egy endoktinologust addig id probalj meg nem foglalkozni vele. 26/N
2018. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hasznosnak találtam ezt a választ,köszi szépen!
2018. nov. 4. 18:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondolom te már jártál endokrinológusnál és negatív lett az eredmény!?
2018. nov. 4. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túlműködésem volt, azt kezelik, de nem igazolták, hogy amiatt van. Valószínűleg befolyásolta, de ennyit tudtam meg.
2018. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! <3
2018. dec. 12. 21:01
 8/9 A kérdező kommentje:
elmúlt a szellemkép látásod a kezelés után?
2018. dec. 15. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlt. Hogy a kezelés miatt-e vagy sem, azt nem tudom. Nem vagy esetleg stresszes fáradt vagy pánikolós? Nekem kimerül időszakaimban jobban előjött a szellemkép.
2018. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!