Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Mi a vélemén...

Kontaktlencsések! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Már pár éve kontaktlencsés vagyok, és most eldöntöttem, hogy kipróbálom a színes kontaktlencsét. Nekem barnás zöld szemem van ezért kéket próbálnék ki. Az Alensa.hu ról szeretném rendelni mert úgy tudom az megbízható, de 2dologtól félek.

1, Ha szines a kontaktlencse akkor hogy látok hogy maradt e rajta szösz vagy sem?

2. Rendesen el fogja takarni a szemem színét és az íriszem?

Köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 9. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sziaa! Nekem sajnos normál kontaktlencsém van, de az egyik ismerősömnek van színes. Annyit tudok mondani, hogy neki is barnás szeme van, arra vett kéket, és azért egy picit látszik belül a pupilla mellett eredeti szemszíne (mert ugye a pupilla tágul és kell neki a "hely"). De egyáltalán nem vészesen. Remélem tudtam segíteni valamennyit.
2018. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!