Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez? Majd megorulok

Mi lehet ez? Majd megorulok

Figyelt kérdés
Mintha lenne valami a szememben egész héten ez volt. Nem tettem fel szemsminket, gondoltam hátha elmúlik, de nem, próbáltam kimosni de akkoris érzem 'mintha lenne benne valami, de nem látok benne semmit, mi lehet ez? Mitol mulaszthatnam el?
2018. nov. 16. 21:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Mivel kezelhetnem a legjobban? Gondoltam már hogy elmegyek orvoshoz, mert nagyon idegesítő, és ijeszto is egyben.
2018. nov. 16. 21:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy hete még mindig csak gondolkodsz az orvoson... Most akkor mit mondjunk?
2018. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak szúr? Nem dagadt fel, és nem gennyezik? Mert ha igen, akkor valószínűleg kötőhárgyagyulladás,...bár, azt nem hiszem, hogy egy hétig bírod orvoslás nélkül.
2018. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem dagadt fel, nem is fáj, meg nem szur, olyan mint amikor belém egy egy polla, de nincs benne, meg semmi se, mintha'homok lenne benne, vagy pilla, ilyesmi érzés, nagyon rossz. Ezért nem mentem orvoshoz azt hittem elmúlik, még hogy csak egy pilla es majd sikerül kiszesni de nem az, Nem tudom mi ez, szerintetek mi ez? Megyek orvoshoz hetfon ha még mindíg ez lesz
2018. nov. 16. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Pfhu, hát nemtudom. A szem nem játék, ígyis úgyis elkellene menned orvoshoz.
2018. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A rák tudja mi ez, lehet rák. Már megbolondulok ma estere.
2018. nov. 16. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
El kellett volna menni szemészetre a héten. Lehet kötőhártya-gyulladás, vagy akár kezdődő árpa is.
2018. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elfogok menni holnap az ugyeletre
2018. nov. 16. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Sírjál!
2018. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!