Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik szemem kicsit csíp...

Az egyik szemem kicsit csíp és erőteljesen könnyezik, de nem tűnik kötőhártya gyulladásnak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Volt már kötőhártya gyulladásom évekkel ezelőtt és az borzalmas volt. Ez nem tűnik annak, mert bár kicsit csíp a szemem és erőteljesen könnyezik, az inkább könny mintsem váladék (nem ragad össze a szemem mintha csipás lenne, és a szempilláim se). Emellett szinte semmi pirossága nem volt (minimálisan pirosabb volt, de az szerintem a könnyezés miatt).

Kicsit amúgy meg is vagyok fázva, nem tudom, ez mennyire játszhat közbe.


Ez mi lehet? Tudom, hogy ez nem egy orvosi fórum és a szakorvos tudná megmondani egyből, de mivel külföldön élek így nincs magyar TAJ-om


2018. dec. 24. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Megfázástól lehet. A patikában itthon lehet kapni vény nélkül szemkenőcsöt. Próbálj meg venni kint valami vényn élkülit. Nálunk Septosil néven kapható szemkenőcs. Az orvos is szokott adni megfázás esetén, ha a szem is begyullad valami cseppet, vagy szemkenőcsöt.
2018. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!