Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

A monitorszűrős dioptria használók éreznek jelentős eltérést a "sima" szemüveglencséhez képest?

+9. 000, -Ft-os felárral készítenék el. (Többre számítottam jóval) ezért merült fel bennem a kérdés hogy ez tényleg olyan nagyon hasznos vagy csak pénzt akarnak levenni az emberről? Ráadásul 1-2 optikánál elérhető csak ez a fajta lencse.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szemüveg, Ofotért, dioptria, monitor, monitorszűrő, lencse, szem, szemvizsgálat

jan. 24. 12:00  Privát üzenet  

A válasz
Atveres. Kimesz a szabadba, fel ora alatt tobb kek feny jut a szemedbe, mint az egesz napos monitorbamulastol. Ezt a Zeiss is irja a honlapjan, pedig ok azert eleg erdekeltek abban, hogy rad sozzak a speci lencset :)

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 26. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sosem hordtam szemüveget, pedig 10éve kezdődött romlani a látásom, van itt olyan aki hasonló cipőben járt? Részletesen lejebb!
Nektek hány dioptria a különbség a szemüvegetek és a kontaktlencsétek között?
Tartható a dioptria?
Műkönny csepp segíthet? Lézeres szemműtét alkalmassági vizsgálat során kiderült h határ eset vagyok. Többi lent
Mennyibe kerül egy legolcsóbb vagy átlagban egy rövidlátó szemüveg?
Van itt olyan anyuka aki -10 dioptria fölötti korrekcióval szült természetes úton?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!