Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok kis fényes pontoka...

Miért látok kis fényes pontokat ütközni a levegőben? A Brown-mozgásra hasonlít.

Figyelt kérdés

Megnéztem milyen szemproblémák lehetnek, szürke foltok, éles bevillanások, de ezek közül egyik sem ilyen mint amit látok.

Jó a szemem, voltam szemésznél, nem emiatt de nem talált semmit.

Attól félek, hogy úgyis mindenki hülyének nézne, de nem a porszemeket látom, és nem üvegtesti homályok. Ha az ablaküvegen nézek át, akkor látom, biztos az erősebb fény miatt, de nem a fényben szálló porszemeket, mert azok egy irányban haladnak, ezek meg folyamatosan ütköznek és fehér fényesek.

Fűtéskor is szoktam látni a radiátoron a meleg levegő áramlását, úgy mint mikor nyáron az aszfalt fölötti meleg levegő látszik csak a radiátoron látom a meleg víz mozgásának irányát is a levegőben, azt ahogyan a csövekben halad a víz, ami valójában nem látszik.

Nézzetek hülyének nyugodtan, de azért örülnék, ha hozzáértő válaszok is érkeznének. Köszönöm!



2019. jan. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinéztem az ablakon és én is látom azokat a fehér fényes mozgó valamiket, szerintem ezt szinte mindenki látja. Ha a szobában a fehér ajtóra nézek, akkor látom a fekete úszkáló szálakat.
2019. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azok a szemlencsén lévő élőlények , a szikrák egyebek vérnyomás ingadozás front vízhiány miatt látható .
2019. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 De mik lehetnek azok?

#2 Nem, mondom hogy nem olyanok, olvastam róla én is, meg azt is tudom milyen amikor a szédüléstől kis pontokat látok, de ezek mindig ott vannak ha odanézek, és ezek élesek, a szemben úszkáló izék inkább foltszerűek és a szürkehályog előjelei, elvileg látná a szemorvos.

2019. jan. 30. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!