Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik olyan spray ami...

Létezik olyan spray ami elpusztítja a levegőben levő bacikat? Szoba társam influenzás lett, nekem 2 hét múlva fontos mérkőzésem lesz, de ahhoz hideg van, hogy éjjel nappal nyitot ablaknál legyünk.

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. A patikákban is lehet kapni. Én is használtam.
2018. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2018. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Influ légfertőtlenítő. Valami 200ml 500ft körül van
2018. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
52%

Sajnos az influenzát vírus okozza (meg a téli megfázások legtöbbjét). A vírus pedig nem élőlény, így nem lehet megölni, mint egy baktériumot (bacit).

A nyitott ablak már csak azért sem opció, mert a hideg téged is fogékonyabbá tehet a fertőződésre, az ő betegségét meg súlyosbíthatja, így kétszeresen is rosszat tennél magaddal.

De sok sikert a spray-hez.

Egyébként van egy jó megoldás az ilyenre, én is úgy húztam ki nemrég ágynak esés nélkül, hogy mellettem volt egy beteg egy hétig. Irass fel a háziorvossal Isoprinosine nevű antivírus szert. Ez KEZDŐDŐ vírusos megbetegedéseknél nagyon hatásos és pár óra alatt "kigyógyít". Amikor megérzed az első torokfájást vagy bármilyen nátha-jellegű fájdalmat, tünetet, köhögést, orrfújást stb., beveszel 1 vagy 2 szemet és elmúlik. Úgy működik, hogy beáll az immunrendszered mellé védekezni, de sajnos csak így a kezdetén hatásos. A már kialakult betegségnél nem annyira. Viszont tényleg tapasztalatból mondom, hogy megment akkor, ha valaki beteg melletted, csak mindig azonnal alkalmazni kell, ha jön a tünet.

2018. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!