Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A jogosítvány megszerzéséhez...

A jogosítvány megszerzéséhez szükséges vizsgálaton váltott szemmel vagy egyszerre kettővel kell olvasni?

Figyelt kérdés
A régi háziorvosom erre azt kérdezte, hogy 'Miért? Egy szemmel tervez vezetni?', a mostani háziorvosom fél szemmel olvastatott és nem találta megfelelőnek, szemészetre küldött. Azért is vagyok bosszús, mert babával vagyok itthon, éjszaka nem tudok eleget pihenni, két óránként ébreszenek, folyton túlterhelem magamat, táplálkozhatnék változatosabban is. Nyilván ezért van, hogy 'megbuktam'.

2019. febr. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A táblát mindig váltott szemmel kell olvasni.
2019. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ezért buktál meg, hanem mert nem látsz. El kell menni a szemészetre.
2019. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 imnard válasza:
A legrosszabbkor kezdesz neki. Nem biztos, hogy rossz a szemed, csak fáradt vagy. Így a jogsiszerzés is nagyon nehéz lesz! (vagy csak a hosszabbításhoz kell?)Az előző orvosod pedig laza volt és felelőtlen!
2019. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, hosszabbításhoz kell.
2019. márc. 2. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!