Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Amire ránézek, rápillantok,...

C Lili kérdése:

Amire ránézek, rápillantok, mintha elkezdene mozogni. Mi okozhat ilyen tünetet? Stressz

Figyelt kérdés

Mostanában furcsa érzésem van, belenézek a tükörbe, rápillantok az autó műszerfalára és olyan érzésem van, mintha remegne, mozogna.

Mással is fordult elő ilyen?? Szembaj, agybaj, pszichés probléma? Rettentően ijesztő, ilyenkor becsukom a szemem, hogy abbamaradjon ez az érzés.

Válaszokat előre is köszönöm válaszát



2019. márc. 8. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább neurológiai problémára utalhat. Mondd el a háziorvosodnak és ő tudni fogja, hogy először hova érdemes menned.
2019. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagy szívás után ez teljesen normális xdddd. Ha anelkul van akkor orvos
2019. márc. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is, csak nálam az árnyékok levetülésének a széle mintha vibrálna. Szemüveges vagyok, akkor nem érzékelem!

22F

2019. márc. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szemüveg nélkül nem történik ilyen? Én nem vagyok szemüveges
2019. márc. 21. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta elmúlt? Nekem is ilyen most, nagyon rossz. Mitől múlna el? Szemészeten voltam, nem volt gond.
2023. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!