Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemműtét után, hogy mosakodja...

Szemműtét után, hogy mosakodjak, ha nem érheti víz a szemem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Femto szemműtét előtt állok, utána olvastam, hogy zajlik le egy műtét, de mégis hogy mosakodjak, ha csipás a szemem, akkor hogy mossam azt meg? Hogy mossák hajat? Meddig tart az érzéstelenítő? Műtét után mit fogok érezni? Napszemüveget azonnal műtét után fel kell vennem és még a lakásban is hordanom kell?

2019. márc. 11. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár éve volt szemműtétem. Nem femto, hanem a másik fajta, most nem keresem meg.

Szóval a napszemüveg csak kint kell, meg addig, amíg nagyon érzékeny a szemed. A szemcseppek miatt is egy darabig valószínűleg csipás lesz a szemed. Amíg víz nem érheti, addig nem tudod megtisztítani. Kibírod.

Hajat mosni úgy tudtam egy hét után, hogy úszószemüeget vettem fel és a feleségem mosta meg és öblítette le a hajamat. Addig zsíros volt. Egy hétig nem mertem kockáztatni.

2-3 napig fájt a szemem a műtét után, meg könnyezett is. De nem kellett fájdalomcsillapítót bevennem. Kibírható volt.

Mindent betartottam, amit előírtak, ma is tökéletes a látásom.

2019. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!