Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Próbáltam már nemrég a masztur...

Próbáltam már nemrég a maszturbálást, hogy megnézze mminden rendben van-e, nincs-e fitmaszűkület, meg ugye a kiváncsiság. De eddig sosem jött ondó, mindig csak a sárga folyadék. A WCzés előtte nem használt, mi a teendő? 15 éves vagyok.15/F

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt már orgazmusod is, reggeli merevedésed van már stb? Kevés az infó
2009. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nekem 12 évesen már volt..de lehet te későn érő tipus vagy szerintem semmit se tudsz csinálni csak várni.. mondanám azt hogy menj el dokihoz vagy beszélj szüleiddel de ki akarna 15évesen ilyenről beszélni velük?senki..probálkozz szerintem nézzél jó videokat és persze ne kapkodj ha mennek el szüleid valamerre szánj rá egy órácskát :-)
2009. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reggeli merevedésem van és már kb. 1 éve. Orgazmus még nem.
2009. okt. 2. 16:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Szoktam időd szánni rá, mert szeretnék megnyugodni. Meghát amúgy is. :), Tényleg nem szeret erről beszélni az ember.
2009. okt. 2. 16:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszer kisebb koromban édesapám mondta, hogy mjad egyszer ha nedves lesz a lepedő éjjel, váladéskos, ne aggódjak, De éjszakai magömlésre, tehát ilyenre nem emlékszem.
2009. okt. 2. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha nincs orgazmusod, miért vársz ondót? Hányas vagy bioszból?
2009. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha maszturbálok nem jutok el odáig, mivel konkrétan mint az ondó elkezd jönni a hugy.
2009. okt. 2. 16:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Bepisilsz, elélvezés helyett?

Akkor ezzel tényleg dokihoz kéne menned.

2009. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ettől féltem...

És szerintetek erre mit tud mondani egy doki? :)

2009. okt. 2. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát mivel a természet úgy oldotta meg normál esetben, hogy ne tudj vagy csak nagyon nehezen tudj pisilni merev állapotban, így ez semmiképpen sem normális.

Nem tudom az orvos mit tud rá mondani, de ezzel mindenkéépen el kéne menned. Nyílván nem te leszel az első akinek ilyen problémája van.

2009. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!