Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyivel látok majd jobban kb?

Mennyivel látok majd jobban kb?

Figyelt kérdés
Voltam vizsgálaton eddig nem tudtam hogy ennyire rosszak a szemeim igazából látok mindent úgy vettem észre közlekedésben sem voltak gondok táblákat is látom rendesen. Azonban kiderült hogy nagyon rossz -3 a szemem így kapok majd szemüveget. Érdekelne hogy mennyire lesz jobb? Nagyon észre fogom majd venni a különbséget?

2019. ápr. 3. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt valami nem stimmel.
2019. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a táblák alatt a közlekedési táblákra gondoltam a vizsgálaton nem volt olyan jó a tábla olvasás mire gondolsz mi nem stimmel?
2019. ápr. 4. 08:44
 3/13 anonim ***** válasza:
-3 -mal szemüveg nélkül 1-2 méterre lehet látni csak rendesen.
2019. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét szemem -2,75 . Monitor betűit nem látom rendes "monitornéző" távolságról csak ha szinte belebújok a képernyőbe.

5-6 méterre minden homályos már, emberek arcát nem ismerem meg nemhogy a közlekedési lámpákat.

Ez nem stimmel a Te -3 dioptriáddal.

2019. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor most mi van kifizettem csomó pénzt úgy hogy nem is lesz jó a szemüveg?
2019. ápr. 5. 20:15
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]


ezeket írták a lapra

2019. ápr. 5. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Állítsd be, nézd meg így látsz-e:

[link]

2019. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez tisztán cylinderes szem, jó nagy cylinderrel. Gondolom kettőt láttál mindenből, főleg este :)
2019. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
olyan volt hogy szétfojt de igen szinte csak este ezért is mentem el vele de akkor most dioptria az nem olyan nagy vagy hogy van ez? nem értem xd
2019. ápr. 6. 09:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Ott van, hogy -3 szférikus.
2019. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!