Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » PRK kezelést követően ez...

PRK kezelést követően ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pontosan 10 napja estem át No Touch PRK kezelésen. A bal szememmel először sokat szenvedtem de 3-4 nap után gyönyörűen kitisztult, ezzel szemben a jobb szemem a műtétet követően nem igazán volt problémás, sőt amíg a ballal szenvedtem, a jobbat tudtam csak látásra használni. Most 10 nappal a műtét után. a bal szememmel szinte tökéletes a látásom, de a jobb szemem homályos, és nem látok vele jól. Az orvosok szerint ez normális gyógyulási folyamat, de engem nagyon zavar, hogy miért homályos a jobb, a bal, meg miért tiszta.


Ezen őrlöm magam.


2019. ápr. 19. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem kb 3 hónap után visszaesett az egyik 70, a másik 80%-ra, úgy, hogy előtte volt 100 is. Még a fél éves kontrollon sem volt az igazi. Kellett neki egy év mire beállt rendesen 125%-ra.
2019. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!