Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a legjobb optikus...

Melyik a legjobb optikus Budapesten?

Figyelt kérdés

Szemüveget szeretnék csináltatni és eddig ilyen egyszerű és olcsó szemüvegem volt mindig, most viszont egy komolyabbat szeretnék csináltatni és szeretném a legjobb kezekben tudni. A keretet én kiválasztom, de a lencsét azért el tudják rontani meg gondolom minden optikának saját egyedi rétegek vagy mit tudom én mik vannak..

Szóval az érdekelne kit válasszak? Beszéltem az Ofotérttel és a Vision Expressel neten és ők nem szimpatikusak.. Ofotért elég flegmán azt mondta nem vállalnak felelősséget ha viszek keretet (mert náluk nincs az amit szeretnék) és ők saját maguk miatt elrontják akkor ez van.. Csak arra vállalnak amit tőlük vettem. Vision kb ugyan ez, velük is problémám volt, náluk bent is voltam az egyik boltban és unszimpatikusak.

Eleve nem ismerek sokat szóval jól jönne a segítségetek, köszönöm :)

19/F



2019. ápr. 28. 20:35
 1/1 Fodor István válasza:

Javaslom a Budapesten a Galéria Optikát 11.kerület Bartók Béla út 22.

galeiaoptika.hu

Laegmodernebb eszközöket használják és nagyon magas szakmai színvonalon dolgoznak.

[link]

2023. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!