Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez is jó lenne?

Ez is jó lenne?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a jogosítvány megszerzését, és a szemem egy kicsit rossz, és mondta a házi orvosom, hogy menjek el szemészetre vizsgáltassam meg, és kérjek róla papírt. Szemészetre jövőhónapra kaptam időpontot, de addig már nem lehet húzni az időt sajnos. Ha elmegyek egy optikushoz és vele csináltatok egy papírt az is jó? Ugyan olyan lesz? Tudom az pénzbe kerül, de muszáj nekem sos-be.

2019. márc. 7. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak papírt nem fognak optikában adni, de ha rossz a szemed, akkor eleve csináltatni kell szemüveget. Ha megvan a szemüveg és jó, akkor visszamész vele a háziorvoshoz, aki megismétli a látásvizsgálatot és kiállítja a papírt, hogy szemüveges vagy.
2019. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!