Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jó ötlet ebbe a szemüveg...

Jó ötlet ebbe a szemüveg állításba beleegyeznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék tőletek kérni. Azt történt, hogy kizárólag online webshopba (optika) találtam olyan szemüveget ami tetszik nekem, és meg is érkezett.


[link]


Nos tökéletesen látok vele, nem is ez a gond. A probléma a szemüvegkeret beállításával van (kissé balra dől a fejemen). Pénteken állítottak az ornyergén az Ofotértbe, hát az nem igazán volt jó. Aztán szombaton elmentem a Vision expreszbe ott az eladó csaj/ vagy üzletvezető azt tanácsolta hogy melegítsünk rá a szárára. Nos rá is melegítettek JOBB oldalon (jobb lett valamennyivel). De még mindig nem az igazi.


Ma elmentem az Ofotértbe megint, ott az egyik Optikus csaj azt tanácsolta, hogy ilyen esetben a szemüveg csukló részénél kéne rajta hajlítani, vagy középen úgynevezett csavar hajlítást végezni rajta. Hmmmm gondoltam erről megkérdezek egy másik optikát is......nos neki is az volt a véleménye. Bár hozzá tette hogy mivel ennek a szemüvegnek nagyon vastag a szára, ezért a szárnál ember nincs aki meg tudná hajlítani. Úgyhogy muszáj annál az orrésznél ilyen csavar hajlítást alkalmazni.


Hallottatok már orrésznél, ilyen csavar hajlításról? Mit kell erről tudni? Jó ötlet? Nincs más megoldás?


Valami tanácsot kérlek szépen adjatok, eléggé el vagyok keseredve.....


2019. ápr. 30. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Azt ajánlom, hogy ne a szemüveget cseszegessétek ide-oda hajlítgatva, hanem még most, hogy új reklamáld meg a gyártónál, cseréltesd ki, ha nem lesz jó, akkor mondj le erről a szemüvegről!
2019. ápr. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember feje aszimmetrikus, a gyári szemüvegkeret szimmetrikus. A keretet egyszerűbb hajlítani, mint az ember fejét. Esetedben egyik füled magasabban van, mint a másik.
2019. ápr. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első! Mivel már hozzányúltak a szemüveghez így nincs garancia gondolom!sajnos ezért kellett volna üzletben vásárolnod és fel próbálnod.:(
2019. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendelsz egy pár 40-es cipőt, de az egyik lábad 39-es, a másik 41-es, senki nem fogja garanciában kicserélni. Így van ez a szemüveggel is.
2019. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!