Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezhet az, hogy valamilyen...

Létezhet az, hogy valamilyen giliszta, vagy féreg van az ember szemében? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha világos felületet néz,pl.az eget,akkor jól lehet láni a körvonalait.csak egyik szemben van.
2010. júl. 6. 13:14
1 2
 1/11 anonim válasza:

Pont a múltkor láttam erről egy filmet a National-en...

Keress a neten erről infókat, de szerintem azonnal orvoshoz!!

ez a pasi a műsorban elmondta, hogy valamilyen állattól kapta el, van háziállatotok?

2010. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs semmi már évek óta
2010. júl. 6. 13:18
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy értem a jól lehet látni,hogy ő látja,magának,kívülről a doki sem látott semmit,se az aszisztens
2010. júl. 6. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de mifelénk nagyon-nagyon ritka. Valószínűbb, hogy pislogáskor váladék kenődik szét a szemeden és anna a csíkszerű körvonalait látod. Mindenképpen menj szemészetre, belenéznek és kiderül, mi okozza.
2010. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Értem, tehát nem látott a doki semmit. Akkor biztos nincs ott, biztos ő látta volna. És érez valamit a szemében, úgy értem mozog az a valami? (húú..még a hideg is ráz..)
2010. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem,semmit nem érez,nem fáj,ugyanolyan jól lát mindkét szemére,semmi tünete nincs,csak az az egyetlen,hogy ha ragyogó fehér hátteret néz,látja ,de csak pár mm lehet,látja,hogy a szemfolyadékban úszik
2010. júl. 6. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:

"úgy értem a jól lehet látni,hogy ő látja"


És mi a csudát lehet jól látni? Szálas szerkezet az egészséges szemtestben meg a lencsében is van.

2010. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ne haragudj,de én ezt most nem értem...
2010. júl. 6. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Letezhet, de akkor bedagadna es bevorosodne a szem.
2010. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


az úzsó foltok részben pont erről írnak

2010. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!