Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már vagy 5-6 éve egy apró...

Már vagy 5-6 éve egy apró hajszál került a szemembe, ami néha elég zavaró, többször próbáltam, de nem sikerült kiszedni, hogyan tudnám kivenni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok belenyúlni a szemembe, de zsebkendő sarkával próbálgattam (szemész is ezt javasolta), víz alatt úsztam nyitott szemmel, csak arréb mozdult, de ahogy pislogok visszaáll a zsmeme közepére szinte a hajszál, kipislogni se tudom szemcsepp után, sehogy se sikerült. pohár vízbe hajoltam, és úgy pislogtam a vízben, úgy se jött ki, hogy lehetne kiszedni? most kontaklencse szélével gondoltam (belerakni mégse akarom a kontaklencsét, mert félek, nem tudom kiszedni), illetve láttam egy undorító nőt régen a Fókuszban, aki a nyelvével tisztította az meberek szemét, szerintem csak ő segíthetne, vagy milyen módszerek vannak még?

#szem #hajszál #idegentest #haj a szemben #hajszál a szemben #szembenyúlás #idegentest a szemben
2016. okt. 26. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szemészeten kiszedik, ne ahhoz menj aki a zsebkendőt javasolta.
2016. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez most komoly kérdés? 5-6 éve benne van és a szemész nem szedte ki?! Aha ....
2016. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
5-6 éve... na persze.. de még így is van az a hülye aki elhiszi, nem semmi
2016. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy hajszál lenne, hanem az az uszkáló kis fekete folt, ami sokunknak a szemében ott van. Ezt kiszedni nem lehet. De ha ez valakinek párosul a rögeszméjével, annak szokta mondani az orvos, hogy mossa ki, vagy zsebkendő szélével törülje. A mai műszerekkel egy hajszálnál sokkal kisebb szemcsét is észrevesznek, és kiszednek...
2016. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

egy apró hajszál, ha távolra nézek nem látom, nem mindig zavar

próbálta a szemész is kiszedni, de nem tudom nyitvatartani a szemem.

2016. okt. 27. 08:49
 6/7 A kérdező kommentje:
és látta a szemész, hogy benne van, csak nem próbálkozott sokat a kiszedésével.
2016. okt. 27. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor épp itt az ideje,hogy visszamenj a szemésztre. Ha valóban hajszál(vagy bármi más) van benne,akkor hiába csuknád be a szemed szemterpesz segítségével el tudja távolítani ami benne van.
2016. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!