Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Solotica hidrocor lencséről vélemény valakinek?

Topazio szinűt akarok nagyon megtetszett videók alapján szerintetek fiuknak hogy áll?

Keress kérdéseket hasonló témában: encse

jún. 12. 16:34  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felcsúszhat-e annyira a kontaktlencsém, hogy ne érezzem honlétét, viszont irritálhassa meg néha szúrhassa a szemem? Merev lencséről van szó.
Air Optix Aqua-ra váltanék Biofinity lencséről mert ez nem vált be eléggé. Maradhatok-e ugyan azoknál a paramétereknél?
Csíp a kontaktlencsém, mert a behelyezés előtt csípős paprikához értem (nem tudtam, hogy csípős). Van rá valamilyen mód, hogy letisztítsam a lencséről, vagy újat kell venni?
Sajnos nagyon rossz a szemem, a bal szemem az elmegy, de a jobb sajnos nagyon gyenge A kontakt lencséröl szeretnék érdeklödni?
SEGITSÉG! Nagyon rossz a szemem és hallottam egy szaruhártya javító kontak lencséről hol lehet beszerezni?
Van esély valahol pontosan ugyanolyan szemüveglencséket készíttetni, mint amilyenek most vannak egy régebbi szemüvegben (kb.15 éves)? Megállapítható egészen pontosan egy...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!