Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire súlyos állapot?...

Fruzs33 kérdése:

Mennyire súlyos állapot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fokozatosan homályosodik a látásom,szédüléssel,magas pulzussal,alacsony vérnyomással jár,amit kávéval igyekszem kompenzálni,bár nem sokat segít.

Kétszer annyi időbe telik így megírni egy változatos hosszúságú szöveget,mert duplán kell megírnom a vétett hibák miatt.

Sárga répa bevitelem nagyon gyakori,viszont változás nincs.

Telefonfényerőt kevesebb,mint a felére muszáj levennem,mert nincsen kékfényszűrő rendszerem.

Ha pislogok,tágra nyitom a szemeim átmeneti állapotként jobb.

Szemeim erőltetése szemfájdalom,illetve halántékaim érzékenységéhez vezetett.

Ahhoz képest,hogy éjjeli bagoly voltam,most a mai egy kivételes eset,hogy ismét fent vagyok,már majdnem egy éve,10 hónapja eltértem ettől az életmódtól,és átlagosan legkevesebb 10 órákat alszom,amivel nem vagyok megelégedve,és iszonyatosan soknak tartom.Eléggé zavar.



#alvás #pislogás ##látásproblémák #régi éjjeli bagolyság #sárga répa bevitel #zavaró probléma #egyensúly hiánya
2019. jún. 15. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemüveg?
2019. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Inkább távolra látok rosszul,közelre olyan másodlagos.

Nincs a szemüveggel olyan problémám,mint régen,hogy nem akarom hordani,mert írtózom a gondlatától is.

2019. jún. 15. 01:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy javaslat, amit jobb ha megtartasz: menj el orvoshoz, szemészhez.

Bármit is fogsz itt kapni válaszokat, még ha nem is tűnik hülyeségnek, akkor sem kapsz hiteles diagnózist. Csak találgatni tud mindenki (vagy trollkodni). Márpedig ez nem egy olyan dolog, amit el kéne hanyagolni.

2019. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszra méltattál ilyen késői órákban! Ment a zöld kéz segítőkészségedért.
2019. jún. 15. 01:41
 5/7 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm második.

Igazad van ezzel kapcsolatban.

Igazából érdekelt pár kívül álló vélemény.

2019. jún. 15. 01:43
 6/7 A kérdező kommentje:

Optikában is ugyanilyen vizsgálatot vállalnak.

A egyedi stílusnak megfelelően adnak keretet,és lencsét,vagyis szemüveget.

Kontakt lencsét nem akarom bevállalni viszont azt tudom,mert kellemetlen a ki és be tevése.

A szem könnyezéséről,érzékenységéről nem is beszélve.

2019. jún. 15. 01:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy orvosnál nem érsz el eredményt menj másikhoz is, a szem romolhat is, jobb komolyan venni az ilyesmit...
2019. jún. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!