Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság elleni műtét...

Kancsalság elleni műtét felnőtt korban érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
Kis koromban volt műtve erre a problémára a szemem ezért hezitalok? Vvolt aki ugyan így megműtette meg 1x a szemet? Ha igen tapasztalatok? Milyen lett az eredmény?
2019. jún. 19. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekként műtötték a szememet kancsalság miatt. Semmit nem javult.
2019. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem vissza jött a probléma. Ezért gondolkozok rajta,hogy újra kéne egy műtét.
2019. jún. 19. 11:41
 3/5 anonim válasza:
Ha megműtöd megint ugyanúgy vissza fog térni egy idő után. Iszonyatos szerencse kell hozzá, hogy ne térjen vissza soha többet. Olyan, mintha az 5-ös lottót megnyernéd. Nekem is kancsalság van, de soha nem mennék el műtétre. Azért, mert van rizikó faktor. És inkább leszek szemüveges és kontaktlencsés, minthogy az a minimális rizikó faktor bejöjjön a műtét alatt és megvakuljak. Szóval nem ér annyit. Ha 100% biztos lenne a siker 0% hibával akkor azonnal mennék műtétetni. De, ha már 1%-os komplikáció felléphet akkor már nem éri meg. Mert ugyebár akkor statisztikailag 100 emberből 1-nél fellép az a kockázat..
2019. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó, neked a kontaktlencse hogy segít a kancsalságon?
2019. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell mütét,csak ne a magyar egészségügyben kezeld magad, hanem innen nyugatabbra,ennek kezelésében is kb. 15-20 év a lemaradàs.
2020. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!